Małopolskie Obserwatorium Badania rynku Pracy i Edukacji

Małopolskie Obserwatorium Badania rynku Pracy i Edukacji

RSS

Internetowa Biblioteka Małopolskich Obserwatoriów

Internetowa Biblioteka Małopolskich Obserwatoriów (IBMO) gromadzi informacje o umieszczonych w internecie publikacjach na temat rynku pracy, edukacji, integracji społecznej i równości szans oraz przedsiębiorczości.

Biblioteka powstała w czerwcu 2009 r. dzięki współpracy Małopolskiego Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji (MORPiE) oraz Małopolskiego Obserwatorium Polityki Społecznej, w drodze rozbudowy Biblioteki zasobów informacyjnych MORPiE.

IBMO opisuje i umożliwia bezpośredni dostęp do publikacji wydanych przez organy administracji publicznej (samorządowej i rządowej), agendy rządowe oraz krajowe i zagraniczne instytuty badawcze. Wśród nich znajdują się raporty z badań, analizy, ekspertyzy, biuletyny, podręczniki i artykuły naukowe. Zebrane opracowania dotyczą przede wszystkim Polski i województwa małopolskiego.

Publikacje wyszukane i skatalogowane w Bibliotece przez Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji oznaczone są ikonką granatową, publikacje wyszukane i wprowadzone przez Małopolskie Obserwatorium Polityki Społecznej - ikonką bordową.

WYSZUKIWANIE PUBLIKACJI >>

  • Wstecz
  • Drukuj
  • Poleć znajomemu
  • Do góry