Małopolskie Obserwatorium Badania rynku Pracy i Edukacji

Małopolskie Obserwatorium Badania rynku Pracy i Edukacji

RSS

Aktualności projektu

Kompetentny, wykwalifikowany i pracujący mieszkaniec Małopolski

20/10/2015

16 października br. odbyła się w Krakowie konferencja „Kompetentny, wykwalifikowany i pracujący mieszkaniec Małopolski”.

Podczas części plenarnej konferencji dyrekcja Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie dziękowała osobom oraz instytucjom partnerskim, bez których nie udałoby się zrealizować obu projektów. W przypadku „Małopolskiego Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji” wyróżnieni zostali pracownicy powiatowych urzędów pracy zaangażowani w latach 2010-2014 w badanie „Barometr zawodów”. Z kolei w projekcie „Budowa krajowego systemu kwalifikacji” podziękowania otrzymali przedstawiciele instytucji, którzy współpracowali podczas pilotażu procedur Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji przeprowadzonego w Małopolsce w latach 2014-2015 oraz doradcy zawodowi biorący udział w testowaniu bilansu kompetencji – metody wspierającej identyfikację i dokumentowanie efektów uczenia się, który został zrealizowany w Małopolsce na przełomie 2014 i 2015.
 
Druga część konferencji była podzielona na trzy ścieżki tematyczne:
 
Kwalifikacje na potrzeby rynku pracy
Trendy w uczeniu się
Małopolanin na rynku pracy

 
Więcej informacji na temat przebiegu konferencji, prezentacje, fotorelacja oraz publikacja podsumowująca projekt, dostępne są tutaj.

  • Wstecz
  • Drukuj
  • Poleć znajomemu
  • Do góry